«ЛЮБИСТКОМ ПІСНЯ У САДУ ЦВІТЕ»

 

                                                                                «Теренцвіт» зацвів над Терном

                                                                                   особливим квітником,

                                                                                   В убранні стоїть модернім,

                                                                                   Ллється пісня бережком…

                                                                                         (Іван Сургуч)

            Похвально, що у селі бережуть українську пісню. «Любистком пісня у саду цвіте» - так називалася концертна програма, з якою вокальний ансамбль «Теренцвіт» Тернівського СБК завітав у Долинівський сільський клуб з насиченою і традиційно колоритною програмою. Колектив налічує тринадцять учасників, він ще молодий, в цьому році йому виповнилося шість років, але його знають, люблять і чекають на зустріч з ним.

     В ансамблі «Теренцвіт» співають найвідданіші сценічному мистецтву – Валентина Косенко, Галина Піддяча, Антоніна Боровик, Тетяна Сургуч, Галина Глазько, Валентина Шкрьоба, Ніна Кульбацька, Вікторія Валуйко, Ольга Кубрак, Володимир Богатир, Анатолій Мельник, Людмила та Юрій Доценки. У репертуарі колективу народні, ліричні, жартівливі, сучасні пісні, які полюбилися слухачам.

      Ансамбль є постійним учасником масових заходів Тернівського СБК. Гастролюючи, як мистецький посланець і презентуючи українські пісні, учасники ансамблю таким чином підтримують, зберігають та продовжують українські традиції в регіоні. Теплими посмішка-ми та щирими оплесками глядачі радо зустрічали учасників ансамблю та солістів Юлію та Вікторію Валуйко, Людмилу Доценко. Іскринки гумору концерту додала гумористка Тетяна Сургуч.  Яскрава концертна програма залишила багато приємних вражень.

      За доброю традицією, що склалася, по завершенню заходу всі учасники концертної програми зробили фото на згадку.

 

                 Людмила Доценко, художній керівник Тернівського СБК