Рішення 15 сесії 7 скликання від 31.03.2017 року   (завантажити)

 

Порядок денний п’ятнадцятої сесії сьомого скликання

від 31.03. 2017 року:

 

 

1. Про внесення змін до бюджету селищної ради.

2. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсній Ганні Дмитрівні

3. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Конотоп Аліні Володимирівні.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсній Ларисі Іванівні. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсній Ларисі Іванівні.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлесному Артему Володимировичу

6. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсній Лілії Романівні.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсному Анатолію Володимировичу.

8. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Подлєсному Андрію Володимировичу.