36 сесія 7 скликання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ       36 сесії 7 скликання від  07.02.2020 року

 

 1. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 2. Про постановку в черговість громадян по виділенню земельних ділянок для ведення ОСГ у власність
 3. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Міщенко А.С., Міщенко  Ю.О., Шовкопляс В.О., Різнеченко А.О.
 4. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко А.В., Ткаченко О.С., Ткаченко Р.С., Одарченко О.В., Одарченко В.В., Одарченко Т.І.
 5. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Фомовській С.М.
 6. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Остапенко В.С.
 7. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Подоляк Н.Г.
 8. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Козьменко С.В.
 9. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Шавлач І.В.
 10. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко В.О., Ткаченко Я.С.,
 11. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Подоляк Н.Г., Мазному О.О., Пономаренко О.П
 12. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Цапенко Н.І., Артюх Я.В., Глазько В.С., Кононович С.М., Артюх Н.Г.
 13. Про погодження надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Пономаренко С.Г., Валюх Ю.В.
 14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мікулінцевій В.В. та Міщенко Л.М.
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Кравченко В.В.
 16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чередніченко В.І.
 17. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Булацель О.Ю.
 18. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чучук В.І.
 19. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андронову Юрію Миколайовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Стефанській Ользі Мирославівні.
 21. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Диннік Олексію Артемовичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Лазоренко Вірі Михайлівні.
 23. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святківській Світлані Миколаївні.
 24. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченко Вікторії Миколаївні.
 25. Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Красько Ользі Олександрівні.
 26. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.10.2019 року «Про укладання договору оренди на земельну ділянку зі СТОВ Дружба-Нова»
 27. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Подлєсному В.А., Сліпець А.В.
 28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шмат І.О.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Алкіній Лідії Григорівні
 30. Про заяву Терещенко М.І.
 31. Про колективне звернення жителів Тернівської селищної ради.
 32. Про колективне звернення жителів Тернівської селищної ради.
 33. Про затвердження рішень виконкому Тернівської селищної ради.
 34. Про затвердження рішення селищної ради від 30.09.2019 року № 69 «Про прийняття на зберігання документів з особового складу профкому Тернівського цукрозаводу в трудовий архів селищної ради»
 35. Про план роботи Тернівської селищної ради.
 36. Про умови оплати праці.
 37. Про приєднання громади селища Терни до народної ініціативи стосовно реформування  земельних відносин