26 сесія 7 скликання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

26 сесії 7 скликання від 20.09.2018 року

 

 1. Про затвердження схеми санітарної очистки території на 2018-2020 роки
 2. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО
 3. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Багашвілі Д.
 5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Валуйко А.В.
 6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шутка Б.О.
 7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Терещенко П.Г.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Житник Є.С.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коляда О. М.
 10.  Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шовкопляс Л.О.
 11.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Бабенко О.І., Подлєсному В.А,, Коляда І.О., Шовкопляс С.А. Холодна С.І.
 12.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства Горян В.М.,
 13. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства Назаренко М.І.
 14.  Про вилучення земельної ділянки з користування гр. Галій С.В.
 15. Про вилучення земельної ділянки з користування гр. Карпенко В.М.
 16. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ Номеровській О.М., Лукаш Н.І.
 17. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ Шульженко В.І.
 18.   Про затвердження програми охорони навколишнього природного  середовища Тернівської селищної ради на 2018-2021 роки
 19.  Про надання дозволу на включення до переліку земельних ділянок (водних об’єктів) на земельні торги у формі аукціону
 20.  Про звільнення та знижки плати за харчування дітей перебуваючих в Тернівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Теремок»
 21.  Про передачу міжбюджетного трансферту Тернівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Недригайлівського району Сумської області.
 22.  Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 23. Про передачу міжбюджетного трансферту 16 Державній пожежно-рятувальній частині управління  державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
 24.  Про клопотання  установ та організацій щодо передачі міжбюджетних трансфертів.
 25.  Про заяву Мельник О.О.
 26.  Про заяву Лукачинець В.В.
 27.  Про заяву Лопатки І.Д.
 28.  Про заяву Курської Л.І.
 29.  Про заяву Гвоздецького А.О.
 30. Про затвердження цільової Програми захисту населення і територій Тернівської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
 31. Про затвердження експертного звіту по робочому проекту капітальний ремонт з поліпшення технічного стану та благоустрою водойми на р. Терн на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області. Коригування
 32. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва  «Капітальний ремонт з поліпшення технічного стану та благоустрою водойми на р. Терн на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області. Коригування»
 33. Про затвердження рішень виконкому Тернівської селищної ради.
 34. Про надання щорічної відпустки Подлєсному В.А.