27 сесія 7 скликання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

27 сесії 7 скликання від 05.12.2018 року

 

 1. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кириленко К.І.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Сасса С.І.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Антонову А.М.
 5. Про надання дозволу на випилювання дерев
 6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Соломянніковій В.М.
 7. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Бутрім О.С., Усик Н.М., Совенко Г.М., Івановій І.А., Глазько П.М., Зарва О.І.
 8. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчун Ю.В.
 9. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Шматенко С.М., Дуденко М.О., Вощенко Г.М., Білокоз Н.І.
 10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глуходід Р.М.
 11.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Устик С.А.
 12. Про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки з ТОВ Центральний ринок
 13.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки Маслянки С.С.
 14.  Про розірвання договору оренди на земельну ділянку ТОВ «Пірсан»
 15.  Про внесення змін до  рішення сімнадцятої сесії сьомого скликання від 14.07.2018 року  «Про встановлення  плати за землю на території   Тернівської селищної ради на 2018 рік»
 16. Про внесення змін до  рішення двадцять п’ятої сесії сьомого скликання від 26.06.2018 року  «Про встановлення  фіксованих ставок єдиного податку для фізичних  осіб-підприємців на території  Тернівської селищної ради на 2019рік»
 17.  Про затвердження плану діяльності селищної ради з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2019 рік
 18.  Про офіційне джерело інформації селищної ради
 19.  Про затвердження рішень виконкому Тернівської селищної ради.