29 сесія 7 скликання І пленарне засідання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

29 сесії 7 скликання від 22.02.2019 року

Перше пленарне засідання

 

 1. Про звіт Тернівського селищного голови про роботу виконавчого комітету Тернівської селищної ради
 2. Про затвердження річного звіту за 2018 рік
 3. Про клопотання установ та організацій щодо передачі міжбюджетних трансфертів
 4. Про виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО
 5. Про заяву Коваленко В.В.
 6. Про заяву Пальохи С.В.
 7. Про заяву Коломієць В.І.
 8. Про затвердження рішення виконкому Тернівської селищної ради про укладення договору на надання юридичних послуг.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міщенко О.М.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Рисованого В.О.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою гр. Лебідь С.І.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мазній З.М.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голод О.О.
 14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Линник Г.М.
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міщенко М.А.
 16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчаренко В.О.
 17. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Шкрьоба В.А., Зимогляд Л.О., Супруненко О.М., Зарва І.О.
 18. Про проведення інвентаризації земельних ділянок в населених пунктах Тернівської селищної ради.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яловець Я.В.
 20. Про надання дозволу на  розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Бабакове
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Шовкопляс Н.А., Кифоренко В.А.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скляр І.М.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Євсеєвої В.П.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степаненко М.І.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою   щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Солом’яникової Віри Миколаївни 
 26.  Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки Тернівському радгоспрабкоопу.