31 сесія 7 скликання /завантажити/

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

31 сесії 7 скликання від  13.06.2019 року

 1. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців .
 2. Про встановлення ставок транспортного податку на 2020 рік та затвердження Положення про транспортний податок.
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на  території Тернівської селищної ради на 2020 рік
 4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Тернівської селищної ради на 2020 рік
 5. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації.
 6. Про відмову у клопотанні установ та організацій щодо передачі міжбюджетних трансфертів.
 7. Про перенесення приміщення для голосування в Тернівську дитячу школу мистецтв.
 8. Про перезатвердження діючого генерального плану смт Терни
 9. Про організацію підготовки святкування Дня селища Терни 15.06.2019 року
 10. Про затвердження рішень виконавчого комітету
 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Булацель О.Ю.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну частку (пай) гр. Лопушенко Т.М.
 13. Про відмову гр. Гринь Раїси Андріївни у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 14. Про відмову гр. Шаповал Петру Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про відмову гр. Міщенко Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Пащенко Ользі Миколаївні
 17. Про скасування рішення 18 сесії 7 скликання від 23.08.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Пащенко О.М.»
 18. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Неменко В.О..
 19. Про вилучення земельної ділянки з користування гр. Терещенко П.А.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Литвиненко О.М.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Міщенко О.М.
 22. Про зміну цільового призначення нежитлового приміщення Пекарня в смт Терни, Недригайлівського району Сумської області по вул. Небесної Сотні, 25/2
 23. Про зміну цільового призначення нежитлового приміщення Млин в смт Терни, Недригайлівського району Сумської області по вул. Небесної Сотні, 25/1
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну частку (пай) гр.Камчатній  Валентині Петрівні