32 сесія 7 скликання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

32 сесії 7 скликання від  02.08.2019 року

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо  відведення меж земельної ділянки в оренду, в зв’язку з придбанням нерухомого майна СТОВ «Дружба-Нова».
 2. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів  землеустрою, щодо  відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського використання гр.  Маслянкі С.С.
 3. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр.  Моші Владиславу Леонідовичу.
 4. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Моші Віктору Олександровичу.
 5. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр.  Моші Леоніду Вікторовичу.
 6. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр.  Кифоренко Тетяні Леонідівні.
 7. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Сліпець Володимиру Васильовичу.
 8. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Сліпець Наталії Сергіївні.
 9. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Сліпець Валентині Іванівні.
 10. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Подлєсній Тетяні Володимирівні.
 11. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель іншого сільськогосподарського призначення у власність гр. Лебедєву Дмитру Валерійовичу.
 12. Про скасування  рішення  про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду Тернівському радгоспрабкоопу.
 13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки Тернівському радгоспрабкоопу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Ігуменовій Ганні Іванівні.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Скляр Івану Миколайовичу.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Моїсеєнко Любові Трофимівні.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Чегрін Людмилі Іванівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Черненко Любові Сергіївні.
 19.  Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пупенко Ігоря Миколайовича та Пупенко Сергія Миколайовича.
 20.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для ведення  особистого селянського господарства гр.  Вайнштейн Володимиру Романовичу.
 21. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для ведення  особистого селянського господарства гр.  Лиховоз Миколі Миколайовичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на земельну частку (пай) гр. Довженко Тетяні Петрівні
 23. Про надання дозволу ТОВ «Сумилісозаготівля» на випилювання  дерев  на  прилеглій території,  які належать   службі «Дороги Сумщини».
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Швець Ніні Василівні
 25. Про вилучення земельної  ділянки з користування громадянина  Пономаренко Наталія Василівна
 26. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку  з ТОВ «Пірсан»
 27. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації
 28. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації
 29. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації
 30. Про передачу міжбюджетного трансферту Головному управлінню національної Поліції в Сумській області Недригайлівського відділення Поліції Роменського відділу Поліції
 31.  Про затвердження рішень виконкому Тернівської селищної ради
 32.  Про заяву Бондар Н.В.
 33.  Про умови оплати праці
 34. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води на території селищної ради