33 сесія 7 скликання від 30.10.2019 року /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ       

33 сесії 7 скликання від  30.10.2019 року

 

 1. Про підтримку звернення Сумської обласної ради до Президента України, КМУ та Верховної Ради України з приводу утворення на території Сумської області п’яти районів.
 2. Про затвердження порядку використання коштів передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості.
 3. Про включення Розділу з протидії торгівлі людьми до програми Економічного та соціального розвитку Тернівської селищної ради на 2019-2021 роки.
 4. Про створення історичного музею в смт. Терни, Недригайлівського району Тернівської селищної ради.
 5. Про затвердження цін на овочеву продукцію в Тернівському ДНЗ ясла-садок «Теремок».
 6. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації.
 7. Про передачу міжбюджетного трансферту комунальній установі «Інклюзивно-ресурсному центру» Недригайлівської селищної ради.
 8. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській селищній раді
 9. Про клопотання установ та організацій фізичних осіб щодо передачі міжбюджетних трансфертів.
 10. Про виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО.
 11.  Про заяву Постовойт К.О.
 12.  Про заяву Соколової І.В.
 13.  Про заяву Євенко С.М.
 14.  Про заяву Лісного А.М.
 15.  Про заяву Борозенець Н.О.
 16.  Про заяву Князєвої О.І.
 17.  Про затвердження рішень виконкому Тернівської селищної ради.
 18. Про надання дозволу ТОВ «Сумилісозаготівля» на випилювання кущів,  та порослей дерев на кладовищах Тернівської селищної ради 
 19. Про прийняття в комунальну власність громади смт. Терни земельних ділянок
 20. Про затвердження положення про порядок продажу земельних ділянок
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки у власність Стрижак Л.О.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Чучук В.І.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Зимогляд С.А.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Зимогляд С.А.
 25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Шабалі С.П.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Терещенко М.М.
 27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Пустовойт К.О.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту смт Терни гр. Кифоренко Т.Б.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту смт Терни гр. Кифоренко Т.Б.
 30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Пурдик Н.В., Саган А.П.
 31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту смт терни СТОВ «Дружба-Нова».
 32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Довженко Т.П.
 33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Маргелову О.І.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Шевчун Н.В.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Камчатній В.П.
 36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Міщенко Б.Д.
 37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Нємцовій В.М.
 38.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудь Л.М.
 39.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Козлової Р.В.
 40.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельну частку (пай) гр. Сасса Л.М.
 41.  Про постановку в черговість громадян по виділенню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
 42.  Про постановку в черговість громадян по виділенню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
 43. Про постановку в черговість громадян по виділенню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
 44. Про постановку в черговість громадян по виділенню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Мельник Т.М.
 45.  Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Піддячій Г.М.
 46.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 47.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Біловол М.П.
 48.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Швець Д.М.
 49.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Глазько К.М.
 50. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Мажар Н.Г., Мажар В.В.
 51.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Сафонову О.М., Сафоновій А.О., Глазько В.А.
 52. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Осадчому О.О., Осадчому О.В., Лопаткі Д.О., Одарченко Т.І., Пащенко В.В.
 53.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Пащенко О.М., Семко Т.І., Сіряк В.М.
 54.  Про щорічну відпустку селищного голови Подлєсного В.А.
 55.  Про оплату праці.