34 сесія 7 скликання /завантажити/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ       34 сесії 7 скликання від  10.12.2019 року

 

 1. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації.
 2. Про передачу міжбюджетного трансферту КНП Недригайлівський районний центр ПМСД
 3. Про передачу міжбюджетного трансферту ГУНП в Сумській області
 4. Про передачу міжбюджетного трансферту Недригайлівській районній державній адміністрації
 5. Про виплату одноразової допомоги учасникам АТО
 6. Про затвердження плану діяльності селищної ради з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік
 7. Про офіційне джерело інформації селищної ради
 8. Про заяву Вірченко К.І.
 9. Про заяву Данильченко В.М.
 10. Про заяву Карпенко І.І.
 11. Про скасування рішення виконкому № 137 Тернівської селищної ради від від 16.12.1993 року «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Красько В.І.»
 12. Про укладення договору оренди земельної ділянки ТОВ Центральний ринок м. Суми
 13. Про постановку в черговість по виділенню земельних ділянок для ведення ОСГ у власність гр. Манько І.О., Галайда А.О., Галайда К.В.
 14. Про постановку в черговість по виділенню земельних ділянок для ведення ОСГ у власність гр. Розгон Р.М., Піддячу Г.М.
 15. Про постановку в черговість по виділенню земельних ділянок для ведення ОСГ у власність гр. Корнієнко І.Д., Корнієнко Є.Л.
 16. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Котенко Т.І., Котенко О.В,, Пересадько Н.В.,
 17. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Холодній, М.М., Холодному С.М., Шепелю В.С., Шепелю О.С.
 18. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Валуйко А.В., Павленко Д.С., Семко Ю.С., Семко К.В.
 19. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Подлєсному В.А.
 20. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Вакуленко С.В., Сорокоумову О.В., Зарві І.О., Зарві О.І, Безлюдній Г.І., Цапенко Л,П., Бобошко В.О., Свинарчук В.В. Свинарчук О.В.
 21.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Поляковій Т.В., Агеєнко Б.В. Шовкопляс С.О., Біловол Г.М. Лиховоз Ю.М. Лиховоз М,М.
 22.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Бондар А.М., Мажар Г.І., Тіщенко Г.М,, Бондар А.М., Бондар М.В., Колесник С,М., Колесник О,І., Вертіль І.М.
 23.  Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ гр. Ткаченко О.С,, Ткаченко Р,С., Карпенко І.І.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Булацель О.Ю.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Лопушенко Т.М.
 26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Пономаренко А.О., Пономаренко О.Ю.
 27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) гр. Крупському В.М.
 28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту смт. Терни, гр. Карпенко В.О.
 29.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пересадько А.С.
 30.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Виноградовій О.О., Судейко Ю.А.,
 31.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «АГРОКІМ».
 32. Про погодження надання дозволу на розроблення проектів землеустрою , щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр.Сірик І.М.