Перелік рішень

виконкому Тернівської селищної ради

включених в протокол № 3 за березень місяць 2018 року

 

1. Про заяву Житник Г.М.

2. Про тимчасове влаштування малолітньої дитини Степаненко Я.С. до дитячого відділення Недригайлівської лікарні

3. Про тимчасове влаштування малолітньої дитини Почкун С.С. до КЗ Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Недригайлівського району Сумської області

4. Про порядок перебування дітей у закладах у яких здійснюється діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час.

5. Про заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій, інших видів допомог та водо забезпечення.

6. Про підсумки виконання плану економічного та соціального розвитку і бюджету селищної ради за 2017 рік

7. Про стан виконання виконавської дисципліни на території селищної ради та заходи щодо посилення контролю і підвищення відповідальності керівників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за своєчасне і безумовне виконання законів України, правових актів та доручень Президента України і КМУ, розпоряджень та доручень голів обласної та районної адміністрацій.

8. Про стан навчання, виховання та харчування дітей у навчально-виховних закладах району.

9. Про затвердження плану заходів щодо реалізації у 2018 році національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

10. Про організації дозвілля, розвиток фізичної культури і спорту на території Тернівської селищної ради.

11. Про план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2018 року.

 

 

Протокольне рішення: Рішення виконкому від 25.09.2015 року №95 «Про стан водопостачання та забезпечення доброякісною питною водою на 2015-2020 роки»