Перелік рішень

виконкому Тернівської селищної ради

включених в протокол № 7 за липень місяць 2018 року

 

1. Про стан навчання і виховання малолітніх дітей у родині Палажченко О.А.

2. Про умови проживання та стан виховання малолітньої дитини у родині Абрамець Р.О.

3. Про  доцільність повернення малолітніх дітей: Шевчун Марини Сергіївни 2009 р.н., Шевчун Ярослава Сергійовича 2008 р.н. до родини.

4. Про доцільність повернення неповнолітніх дітей: Руденка Валентина Миколайовича та Руденко Віталія Миколайовича до родини.

5. Про умови проживання гр. Почкун Світлани Петрівни.

6. Про умови проживання гр. Зюзько Тетяни Іванівни.

7. Про продовження терміну перебування малолітньої дитини Абрамця С.В. у Сумському обласному будинку дитини

8. Про стан виконання виконавської дисципліни на території селищної ради та заходи щодо посилення контролю і підвищення відповідальності керівників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за своєчасне і безумовне виконання законів України, правових актів та доручень Президента України і Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної адміністрацій.

9. Про результати перевірки Тернівської селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади ст. 32 Повноваження у сфері культури.

10. Про результати перевірки Тернівської селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади ст. 32 Повноваження у сфері освіти.

11. Про стан виконання в районі Указу Президента України від 22.10.2012 № 606 «Про національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року»

12. Про утворення робочої групи селищної ради з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форм власності.

13. Про заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій, інших видів допомог та водо забезпечення.

14. Про заяви щодо видачі довідки про членство в особистому селянському господарстві.

 

Протокольне рішення: Рішення виконкому від 21.09.2017 року № 57 “Про забезпечення реалізації прав та свобод дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування»